Współpraca

Firma Seamor jest z Państwem już ponad 25 lat. Przez ten czas spotkaliśmy na swojej drodze wielu wartościowych ludzi, poznaliśmy wiele firm, zawiązaliśmy trwałe relacje biznesowe. Dzięki temu, że wciąż wędzimy według tradycyjnych receptur i w swojej pracy stawiamy na naturalność i zdrowie, nasze ryby od wielu lat mają ten sam wspaniały smak i jakość. 

Nasze produkty dostarczamy do restauracji, hoteli, supermarketów, marketów, dyskontów, hurtowni oraz zaspokajamy potrzeby rynku tradycyjnego. Eksportujemy je również do Niemiec, Holandii i Anglii. Od początku naszego istnienia zajmujemy się także importem ryb z niemalże całego świata – Islandii, Norwegii, Hiszpanii, Holandii, Rosji, Afryki, Kanady, Chile, Argentyny, Ekwadoru, Wietnamu, Nowej Zelandii, Chin, Australii czy Indonezji.

Zapraszamy do współpracy przedstawicieli sklepów wielkopowierzchniowych, hurtowni, restauracji i innych. Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem, poznać oczekiwania i dołożyć wszelkich starań, aby nasza współpraca była owocna i trwała.